Opieka Medyczna
Zdrowie i opieka medyczna

Znajdowanie wartości w nieoczekiwanych miejscach – Ustalanie harmonogramu opłat dla lekarzy Medicare ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Skorygowanie tych wad może poprawić wyniki i wspierać ruchy w kierunku modeli płatności, które będą lepiej służyć beneficjentom Medicare. Wybrane wspólne usługi kliniczne z narzuconymi czasami pracy lekarskiej, stosowanymi w taryfie dla lekarzy Medicare. Odradzając zjawisko, które ekonomiści nazywają zniżkowymi zniżkami cen, działające jednostki RVU dla wielu wysokonakładowych, wysokokosztowych usług nie zostały dostosowane do uwzględniają automatyzację, doświadczenie, zastępowanie personelu i inne ulepszenia wydajności, które znacznie zmniejszyły ilość czasu i pracy lekarza. Na przykład od czasu szerokiej implementacji systemów archiwizacji i komunikacji obrazów około 15 lat temu, radiologowie mogą przeglądać kilkaset osobnych obrazów przekrojów, zamiast tworzyć trójwymiarowy obraz mentalny, poruszając się po arkuszach folii. MPFS nadal zakłada, że interpretacja obrazu rezonansu magnetycznego mózgu trwa prawie 30 minut, chociaż obecnie zajmuje to zwykle około 10. Podobnie, MPFS zakłada, że interpretacja echokardiogramu zajmuje 31 minut, kiedy faktycznie zajmuje 5 do 10 Stagnacja RBRVS przekształciła wiele procedur i kodów testowych w zwycięzców finansowych, podczas gdy inne usługi, w szczególności działania E / M, stały się względnymi przegranymi (patrz tabela).
Brak wystarczających zasobów do oceny i aktualizacji roboczych jednostek RVU, CMS zależy od sponsorowanego przez AMA panelu ekspertów, Komitetu ds. Aktualizacji RVS, który z kolei opiera się na specjalistycznych stowarzyszeniach, aby dobrowolnie identyfikować przecenione kody i proponować dokładniejsze czasy pracy i RVU. Nic dziwnego, że aktualizacje redukujące jednostki RVU są rzadko proponowane. Zarówno Komisja Doradcza ds. Płatności Medicare, jak i Biuro Odpowiedzialności Rządowej zasugerowały, że specjaliści w komitecie i grupach doradczych ds. Społeczeństwa specjalistycznego mają konflikty interesów, które sprawiają, że ich rada jest podejrzana. Po ponad dwóch dekadach CMS nadal nie polega na tym, co według nas powinno być standardem w ustalaniu pracy RVU – empirycznych informacji o tym, jak długo faktycznie lekarze muszą wykonywać różne czynności. CMS rozpoczął ostatnio testowanie możliwości gromadzenia takich danych empirycznych.
Istniejące kody usług są szczególnie wadliwe, jeśli chodzi o pomiar pracy poznawczej – krytyczne myślenie związane z gromadzeniem i analizowaniem danych, planowaniem, zarządzaniem, podejmowaniem decyzji i dokonywaniem oceny w sytuacjach niejednoznacznych lub niepewnych.2 Kodowanie MPFS dla pracy kognitywnej nie zachowało się z praktyką. Kody usług E / M, które stanowią 27% płatności według harmonogramu, odzwierciedlają praktyki medyczne, które dominowały 30 lat temu. Teraz beneficjenci Medicare często mają kilka chorób przewlekłych, przyjmują wiele leków i widzą licznych klinicystów. Kiedy pacjenci są dotknięci ostrą chorobą, podejmowanie decyzji przez lekarza – co jest podstawą pracy – jest bardziej złożone, a wysiłki te nie są dobrze odzwierciedlone w historii pojedynczego stanu i fizycznej, na której oparte są definicje kodu.
Ponieważ ludzie żyją dłużej z przewlekłymi schorzeniami i dlatego, że dostępnych jest więcej opcji opieki, badania sugerują, że złożoność pracy wykonywanej podczas wizyt u urzędników znacznie się zwiększyła, przynajmniej w niektórych specjalności.4 Ponadto, wraz z ewolucją podejścia klinicznego i zarządzania opieką, niektórzy lekarze, szczególnie ci w podstawowej opiece zdrowotnej lub innych specjalnościach poznawczych prawdopodobnie spędzają więcej czasu na planowaniu opieki i komunikowaniu się z innymi pracownikami służby zdrowia poza wizytami w biurze
[przypisy: difenhydramina, voluson, lewomepromazyna ]
[więcej w: dawca krwi przywileje, przychodnia diabetologiczna, dyżury aptek malbork ]

Tags: , ,

No Responses to “Znajdowanie wartości w nieoczekiwanych miejscach – Ustalanie harmonogramu opłat dla lekarzy Medicare ad”

 1. Iwo Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: okulista[...]

 2. Bearded Angler Says:

  A ja dostałam zapalenia oskrzeli z powodu przebywania z osobami palącymi.

 3. Przemysław Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu integracja sensoryczna[...]

 4. Nikola Says:

  jak byłam ostatnio na wakacjach to strasznie bolał mnei brzuch

 5. Elena Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: alkohol[...]

 6. Dropkick Says:

  To bardzo dużo, powinieneś zgłosić się do lekarza

Powiązane tematy z artykułem: dawca krwi przywileje dyżury aptek malbork przychodnia diabetologiczna