Opieka Medyczna
Zdrowie i opieka medyczna

Celowanie wysoko – zmiana trajektorii na raka cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Taka inwestycja pomogłaby zapewnić, że najbardziej kreatywni naukowcy naszego kraju dysponują niezbędnymi zasobami do prowadzenia dochodzeń, które mogą doprowadzić do przełomów. Drugim celem tej inicjatywy będzie pokonanie barier, które często uniemożliwiają współpracę i wymianę informacji między różnymi grupami pracującymi nad pokonaniem raka i które ograniczają dostęp do najnowszych badań.3 Z przywództwem grupy zadaniowej ds. Raka w Morzu Rak, wysiłki zmierzające do dostosowania wysiłków rządu, przemysłu, środowiska akademickiego, filantropii i grup pacjentów zostaną wzmocnione. Ponadto innowatorzy danych i technologii pomogą zrewolucjonizować sposoby dzielenia się danymi dotyczącymi raka i wykorzystać je do osiągnięcia nowych przełomów, a rząd federalny może poszukiwać sposobów ułatwienia wymiany danych wśród badaczy, którzy obecnie niechętnie rozpowszechniają swoje dane i wyniki. NCI s Cancer Genomic Data Commons i Cancer Genomics Cloud Pilots badają nowe metody ułatwiające udostępnianie danych, nowe algorytmy, oprogramowanie, narzędzia i adnotacje, a także zapewniają sposoby mierzenia wpływu takiego udostępniania.
Wiceprezydent Biden wyraźnie dał do zrozumienia, że chce podjąć kroki w celu zapewnienia, że wszyscy Amerykanie – nawet ci, którzy mają ograniczone zasoby lub żyją daleko od głównych ośrodków onkologicznych – mają dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia, profilaktyki i badań przesiewowych. Obecnie w badaniach klinicznych bierze udział mniej niż 5% dorosłych osób dorosłych z rakiem.4 Ponadto, onkolodzy społeczni, którzy obecnie leczą około dwóch trzecich pacjentów z chorobą nowotworową, 5 często mają ograniczony dostęp do nowych badań i związanych z nimi postępów oraz mają potencjalne problemy finansowe. zniechęcające do zapisywania swoich pacjentów w próbach. Podążając za modelem zorientowanym na uczestnika, który jest pionierem w prowadzonej przez NIH Precision Medicine Initiative, badania nad rakiem będą oparte na informacjach od społeczności pacjentów i zapewnią, że pacjenci i ich rodziny będą traktowani jak partnerzy, z dostępem do własnego zdrowia. informacje i możliwości przyczynienia się do badań.
Chociaż kluczowe działania i rezultaty pozostają w toku, jeden cel tej nowej inicjatywy jest pewny: zainspirować nowe pokolenie amerykańskich wizjonerów, aby przeciwstawić się granicom obecnej wiedzy na temat raka. Uwolnienie talentów społeczności naukowej poprzez zapewnienie stałego, stałego strumienia zasobów powinno umożliwić badaniom biomedycznym przyspieszenie postępu w walce z rakiem. Oczekujemy, że te wysiłki zbudują solidny fundament dla rozwoju lepszych sposobów zapobiegania, leczenia i leczenia wszystkich rodzajów raka.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł został opublikowany 4 kwietnia 2016 r. O godzinie.
Author Affiliations
Z National Cancer Institute (DRL) i National Institutes of Health (FSC) – oba w Bethesda, MD.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Pierwsze spotkanie Grupy Zadaniowej ds. Morzem Rakowym. Washington, DC: The White House, lutego 2016 r. (Https://www.whitehouse.gov/blog/2016/02/01/first-meeting-cancer-moonshot-task-force).

2 National Institutes of Health, National Cancer Institute, Vice President s Cancer Initiative. Inwestycje mające na celu rozpoczęcie kolejnej fazy badań nad rakiem, 2016 r. (Http://www.cancer.gov/moonshot-cancer-initiative).

3. Biden J. Inspirowanie nowego pokolenia do przeciwstawienia się granicom innowacji: strzelanina do leczenia raka. 12 stycznia 2016 r. (Https://medium.com/@VPOTUS/inspiring-a-new-generation-to-defy-hounds-of-innovation-a-moonshot-to-cure-cancer-fbdf71d01c2e#.2464uezqp ).

4. Bell JA, Balneaves LG. Decyzje podejmowane przez pacjentów z chorobą nowotworową związane z udziałem w badaniach klinicznych: integracyjny przegląd mający wpływ na autonomię relacyjną pacjentów. Support Care Cancer 2015; 23: 1169-1196
Crossref Web of Science Medline
5. Sprandio JD. Dom opieki medycznej skoncentrowany na pacjentach onkologicznych. J Oncol Pract 2012; 8: Suppl: 47s-49s
Crossref Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (24)
Zamknij Cytowanie artykułów
[podobne: pirymetamina, cyklopiroksolamina, laryngolog wrocław ]
[podobne: antybiotyki spis alfabetyczny, okulista mińsk mazowiecki, znany lekarz umów wizytę ]

Tags: , ,

No Responses to “Celowanie wysoko – zmiana trajektorii na raka cd”

 1. Wheels Says:

  Mam podobne wyniki i te same problemy z wlosami

 2. Szymon Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: glutamina[...]

 3. Emil Says:

  Wartościowy tekst, ale niepełny.

 4. Jester Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: rehabilitacja opole[...]

 5. Voluntary Says:

  w zależności od stadium mediana przeżyć bywa różna

Powiązane tematy z artykułem: antybiotyki spis alfabetyczny okulista mińsk mazowiecki znany lekarz umów wizytę