Opieka Medyczna
Zdrowie i opieka medyczna

Biorąc pod uwagę dobro wspólne – widok z siedmiu mil w górę cd

Posted in Uncategorized  by admin
December 5th, 2018

Nie poinformowałem pacjenta o tej opcji. Załoga Air France uzyskała pozwolenie na zmniejszenie wysokości do około 28 000 stóp, zwiększając tym samym ciśnienie w kabinie. Nie zabrakło nam tlenu, dopóki nie znaleźliśmy się na asfalcie na lotnisku Charles De Gaulle. Mój pacjent trafił do szpitala w Paryżu i miał cudowne emocjonalne spotkanie z rodziną. Zmarł 5 dni później. Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Author Affiliations
Z Wydziału Ogólnej Medycyny Wewnętrznej i Badań w służbie zdrowia, David Geffen School of Medicine oraz Departamentu Polityki i Zarządzania Zdrowiem, Fielding School of Public Health, University of California Los Angeles, Los Angeles.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Huynh TN, Kleerup EC, Raj PP, Wenger NS. Koszt alternatywny bezskutecznego leczenia na oddziale intensywnej terapii. Crit Care Med 2014; 42: 1977-1982
Crossref Web of Science Medline
2. Nanos N. Kanadyjczycy w przeważającej większości popierają powszechną opiekę zdrowotną; uważam, że Obama jest na dobrej drodze w Stanach Zjednoczonych. Montreal: Opcje polityki, listopada 2009 r. (Http://policyoptions.irpp.org/magazines/health-care/canadians-overwhelmingly-support-universal-health-care-think-obama-is-on-right-track- w Stanach Zjednoczonych/).

3. Kanada w przeważającej części wspiera publiczną służbę zdrowia. Krajowy Związek Pracowników Publicznych i Ogólnych, 13 sierpnia 2009 (http://www.nupge.ca/node/2486).

4. American Medical Association. Zasady etyki medycznej. Poprawiony 2001 (http://www.ama-assn.org/ama/pub/physician-resources/medical-ethics/code-medical-ethics/principles-medical-ethics.page).

5. Hardin G. Tragedia wspólnoty – problem ludnościowy nie ma rozwiązania technicznego; wymaga zasadniczego rozszerzenia moralności. Science 1968; 162: 1243-1248
Crossref Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołanie się na artykuł (1)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (7)
[patrz też: dyżury aptek żywiec, mikrodermabrazja łódź, ból podbrzusza wzdęcia ]
[więcej w: dawca krwi przywileje, przychodnia diabetologiczna, dyżury aptek malbork ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: dawca krwi przywileje dyżury aptek malbork przychodnia diabetologiczna